Dlaczego Sulechów?

Tutaj właśnie, w tym niewielkim mieście przy trasie S3 pomiędzy MIędzyrzeczem a Zieloną Górą mieści się nasza firma. To także nasze rodzinne strony - tu od lat toczy się nasze życie i z tym miejscem wiążemy się jeszcze mocniej zakładając i budując tutaj naszą firmę.

Sulechów to miasto na trasie drogi expresowej  S3 - głównej trasy łączącej Szczecin z Wrocławiem, Opolem oraz z miastami aglomeracji śląskiej. Obok drogi wodnej na Odrze, droga expresowa S3  to głowny szlak komunikacyjny dla transportu towarowego w tej części Polski.

Przez Sulechów przebiega także droga krajowa 32 łącząca Poznań z Zieloną Górą. Natomiast droga ekspresowa S3 to główna droga tranzytowa na kierunku północ - południe w Polsce zachodniej.

Dlatgo też lokalizacja naszej firmy nie jest przypadkowa. Chcemy naszą obecnością i działalnością sprawić, że wszyscy kierowcy pojazdów ciężarowych pracujący na tej trasie będą mieli większe poczucie bezpieczeństwa.

Nie ograniczamy swojej działalności tylko do pojazdów marki MAN - jesteśmy do dyspozycji wszystkich tych którzy będą potrzebowali od nas profesjonalnej pomocy.

W razie problemów w trasie jesteśmy całodobowo do Państwa dyspozycji - wystarczy zadzwonić:

+48 798 411 911

A korzystając z okazji zapraszamy do odwiedzenia Sulechowa - kameralnego miasteczka o długiej i ciekawej historii. Na początek trochę podstawowych informacji z Wikipedii - TUTAJ