O nas

CS Service  to nowy podmiot w grupie polskich Autoryzowanych Partnerów Serwisowych firmy MAN. Jednak nie jesteśmy nowicjuszami w tej branży - nasze zasadnicze atuty to siła doświadczenia Lidera oraz kompetencja naszego  Zespołu. Jesteśmy bowiem przekonani, że tylko ZESPOŁOWO można zrealizować to trudne zadanie jakim jest budowa  nowego serwisu pojazdów ciężarowych.

Nasza Spółka powstała w lutym 2019 r., zaś od 01.04.2019 r.  w „Prima  Aprilis” /tak dla przekory/  ruszyliśmy z naszą  historią, historią która będzie pisana w oparciu o doświadczonych fachowców i menedżerów  posiadających wieloletnie doświadczenie w branży  oraz wszystkich tych pozostałych którzy już wkrótce do nas dołączą.

Nasz Lider,  to 20 lat doświadczeń z marką MAN , człowiek reprezentujący  sobą doświadczenie oraz umiejętność  tworzenia Zespołu, zespołu świetnych profesjonalistów, czułych na potrzeby naszego Klienta, przyjaznych i otwartych dla niego  i naszych Partnerów biznesowych.

Na początek zaczynamy skromnie,  w  wynajętych pomieszczeniach, ale za ścianami "starej hali" rośnie już nowy Autoryzowany Serwis MAN,  który jak to mówi  MANN  Wojciech  "jak dobrze pójdzie"  z dumą zaprezentujemy Państwu w grudniu tego roku.

Startujemy

W pierwszym etapie naszej działalności /do grudnia 2019 r./ oferujemy naszym Klientom podstawowy zakres usług serwisowych związany z obsługą bieżącą pojazdów, diagnostyką, naprawami gwarancyjnymi oraz powypadkowymi. W drugim etapie po uruchomieniu nowych obiektów serwisowych, będziemy świadczyć usługi w pełnym zakresie w oparciu o najnowsze technologie oraz oprzyrządowanie naprawcze.

Gwarantujemy wykonanie wszystkich napraw szybko i solidnie na bazie oryginalnych części marki MAN. W ramach pomocy w drodze, oferujemy 24-godzinny serwis pomocy drogowej - w ramach usługi  MOBILE 24. Nasz numer wewnętrzny do tej usługi to:

+48 502 322 073

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach: 7.00 - 18.00
  • sobota - w godzinach: 7.00 - 13.00

Umów się z serwisem przez Internet

Zachęcamy również do skorzystania z możliwości umówienia wizyty w serwisie za pośrednictwem tej witryny internetowej - zakładka SERWIS lub guzik "Skontaktuj się z serwisem" widoczny tutaj w panelu po prawej stronie. 

W formularzu kontaktowym wystarczy wybrać proponowany termin, uzupełnić swoje dane kontaktowe i wysłać formularz do nas. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem i doprecyzujemy szczegóły.

Oferty pracy

Oferty pracy

Transport drogowy w Polsce rozwija się dynamicznie i nasz kraj jest już w ścisłej czołówce europejskiej. Dzięki temu również nasza firma może rozwijać swoją działalność. Bardzo cieszy nas ta sytuacja, ale też w zwią...

Czytaj więcej
Dlaczego Sulechów?

Dlaczego Sulechów?

Tutaj właśnie, w tym niewielkim mieście przy trasie S3 pomiędzy MIędzyrzeczem a Zieloną Górą mieści się nasza firma. To także nasze rodzinne strony - tu od lat toczy się nasze życie i z tym miejscem wiążemy się jesz...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www