Serwis

Mimo tego, że nasza firma funkcjonuje dopiero od lutego 2019 (tak!) to - JUŻ DZIAŁAMY. Co prawda do dyspozycji mamy tylko dwa pełnowymiarowe stanowiska naprawcze ale tuż za ścianą trwa budowa naszej głównej hali serwisowej - widać to na zdjęciach które publikujemy w Aktualnościach. Ze względu na te właśnie ograniczone warunki lokalowe nie jesteśmy  jeszcze w stanie zaproponować Państwu wszystkiego tego co byśmy chcieli i co będzie możliwe za kilka miesięcy.

Natomiast w chwili obecnej oferujemy podstawowy zestaw działań serwisowych oraz całodobową pomoc techniczną na drodze expresowej S3 oraz wszędzie tam gdzie tylko możemy dojechać.
W razie potrzeby dzwoń: 

+48 502 322 073

Wizyta w serwisie - umów przez Internet!

Zachęcamy do umawiania się na wizyty w naszym serwisie przez Internet - można to zrobić JUŻ TERAZ - wystarczy kliknąć w guzik "Skontaktuj się z serwisem" widoczny w panelu po prawej stronie (lub pod spodem jeśli właśnie oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie). W formularzu należy wybrać proponowany termin wizyty, uzupełnić swoje dane kontaktowe i wysłać go do nas. Najdalej w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i doprecyzujemy wszystkie szczegóły.

Całodobowa pomoc drogowa na S3

Całodobowa pomoc drogowa na S3

MAN 24-Hour Service / Mobile-24
Tel.:00800 66 24 53 24 (Europe-wide)

Pomoc CS Service: +48 502 322 073

...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www