Kwartalne promocje MAN

Kwartalne promocje MAN dostępne w sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych to już tradycja firmy MAN. Każdy kolejny kwartał roku przynosi nowe propozycje - atrakcyjne cenowo i praktycznie przydatne każdemu kierowcy oryginalne produkty, akcesoria i usługi z szerokiej oferty MANa. To naprawdę są dobre okazje!

Przeczytaj to koniecznie jeśli jeszcze o nich nie wiesz

Posiadanie rzeczy użytecznych i potrzebnych nie wymaga uzasadnienia a gdy do tego dochodzi atrakcyjna cena, to warto pochylić się uważnie nad aktualną promocją firmy MAN.

Jak co kwartał, MAN proponuje kolejną, wyjątkowo szeroką ofertę oryginalnych części jak również  dodatkowe usługi serwisowe. Więcej informacji o tych propozycjach można znaleźć w notce w zakładce Aktualności  a z całą pewnością najwięcej szczegółów znają nasi Doradcy Serwisowi - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Podstawowe informacje w wersji do druku zawiera ulotka dostępna do pobrania w wersji elektronicznej - wystarczy nacisnąć guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Oczywiście oferowane produkty i usługi dostępne są do końca sierpnia br. na wszystkich Autoryzowanych Stacjach MAN a więc również i w CS SERVICE - zapraszamy!