Wygraliśmy konkurs MAN ServiceCare!

Firmowa impreza przed długim majowym weekendem to był naprawdę doskonały pomysł - wielkie gratulacje dla pomysłodawców i podziękowanie dla naszego Szefa za jego akceptację i realizację!

Niespodziewany początek długiego weekendu

Miło nam poinformować, że w uruchomionej w tym roku  przez firmę MAN  rywalizacji pod nazwą " MAN ServiceCare",  dotyczącej obsługi pojazdów ciężarowych tej marki, w pierwszym kwartale br. zdobyliśmy I miejsce w polskiej sieci serwisowej (startowały 24 serwisy). Zaowocowała wspólna praca - nasz zespół otrzymał I nagrodę, trochę nietypową ale bardzo na czasie  w perspektywie zbliżającej się majówki.

Oto otrzymaliśmy 5000zł na piknik pracowniczy a od Szefa wolne dwie godziny podczas dnia na jego realizację.

Właśnie dzisiaj, to jest 30.04.2024r. przy ciepłej i słonecznej  aurze - impreza została zrealizowana. Jak na piknik przystało zajechał Foodtruck z wyśmienitą kuchnią - była pyszna meksykańska zupa i sałatki oraz grilowana karkówka, kurczak i tradycyjna kiełbaska a do tego również cała gama napojów bezalkoholowych.

Tak to wyglądało:

Dla zainteresowanych - więcej informacji dotyczących usług świadczonych w ramach MAN ServiceCare można znaleźć na dedykowanej stronie firmy MAN:

https://www.man.eu/pl/pl/serwis/zarzadzanie-flota/zarzadzanie-przegladami-technicznymi/zarzadzanie-przegladami-technicznymi.html

Zapraszamy do korzystania również z tej nowej kompetencji naszego serwisu - zapraszamy do CS SERVICE!