Identyfikacja wizualna MAN

Teraz już z daleka widać nas jako Autoryzowany Serwis MAN a nie jak jakiś anonimowy biznes. Oznakowanie MAN ma słuszne rozmiary oraz podświetlenie i doskonale spełnia swoją rolę o każdej porze dnia i nocy. Oprócz "totemu" zostaną niebawem zainstalowane jeszcze dodatkowe elementy identyfikacyjne. No ale w końcu jesteśmy przecież Autoryzowanym Partnerem Serwisowym poważnej firmy MAN!

Trwa Złota Polska Jesień więc korzystając z dobrej, prawie letniej pogody  wykonujemy ostatnie już prace instalacyjne na zewnątrz budynków naszej firmy. Oto przyszła właśnie pora na montaż podstawowych elementów identyfikacji wizuanej MAN.

To taka  "wisienka na torcie" - dzięki tym elementom przestajemy być anonimowym biznesem a zaczynamy pozytywnie wyróżniać się z otoczenia.. Montaż i instalacja już za nami - teraz jesteśmy dobrze widoczni i rozpoznawalni z daleka - zarówno w dzień jak i w nocy.

Co najistotniejsze, widać nas dobrze z pobliskiej trasy S3 bo według naszej wiedzy właśnie głównie tą drogą będą się do nas kierować nasi Klienci.

A  Złota Polska Jesień - niech trwa jak najdłużej!

Z kronikarskiego obowiązku przedstawiamy kilka aktualnych zdjęć:

Budowa #18

Oczywiście zdjęcia prezentowane w powyższej galerii są "klikalne" - po kliknięciu pokazują się większe w nowym oknie wraz z komentarzem.