Kwartalne promocje MAN

Kwartalne promocje MAN dostępne w sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych to już tradycja firmy MAN. Każdy kolejny kwartał roku przynosi nowe propozycje - atrakcyjne cenowo i praktycznie przydatne każdemu kierowcy oryginalne produkty i akcesoria z szerokiej oferty MANa. To naprawdę są dobre okazje!

Przeczytaj to koniecznie jeśli jeszcze o nich nie wiesz

Tym razem pod haslem "Po prostu bezpiecznie" firma MAN proponuje zarówno wyjątkowo szeroką ofertę oryginalnych części jak również markowe klimatyzatory oraz rozmaite pakiety usług serwisowych dla pojazdów MAN starszych niż 5 lat.

Posiadanie rzeczy użytecznych i potrzebnych nie wymaga uzasadnienia. Do tego dochodzi atrakcyjna cena, więc... warto się pochylić również i nad tą propozycją - zapraszamy do naszego serwisu!

Szczegółowe informacje posiadają nasi Doradcy Serwisowi - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Bardziej szczegółowe informacje zawiera ulotka firmy MAN dostępna do pobrania w wersji elektronicznej - wystarczy nacisnąć guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Oczywiście oferowane produkty dostępne są do końca czerwca br. na wszystkich Autoryzowanych Stacjach MAN a więc również i w CS Service - zapraszamy!