Już działamy!

A za ścianą tej właśnie hali jest spory dół w którym teraz osadzane są fundamenty naszego przyszłego serwisu. Tutaj zaś mamy dwa stanowiska serwisowe i ... ręce pełne roboty. Nasi klienci nie dają nam o sobie zapomnieć i chwała im za tę pamięć!

CS Service zaprasza do serwisu

Mimo że wystartowaliśmy dopiero trzy miesiące temu (w lutym 2019 roku), to już teraz prowadzimy naszą podstawową działalność serwisową. Nie jest to jeszcze działalność na pełną skalę bo działamy w wynajętej hali (zdjęcie powyżej) ale staramy się maksymalnie intensywnie  wykorzystywać te dwa stanowiska.

Jednak w ciągu najbliższych miesięcy obecna sytuacja poprawi się diametralnie - na zaawansowanym etapie budowy jest główna hala naszego serwisu wraz z innymi pomieszczeniami. Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępach prac i o nowych możliwościach naszego serwisu.

Zachęcamy już teraz do umawiania się na wizyty w naszym serwisie wprost z tej strony internetowej - wystarczy kliknąć w guzik "Skontaktuj się z serwisem" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądacie Państwo tę stronę na smartfonie lub tablecie) a następnie wybrać w formularzu swój optymalny termin, uzupełnić dane kontaktowe i wysłać formularz do nas. W ciągu doby skontaktujemy się z Państwem i razem ostatecznie doprecyzujemy szczegóły.

A tymczasem na placu obok trwa budowa - właśnie powstają kanały serwisowe przyszłej hali.

Budowa #2

Dzieje się! - widać wyraźny postęp prac

Jak można sobie wyobrazić - lekko nie jest ale wiemy, że warto przejść przez te wszystkie niedogodności aby za kilka miesięcy móc wspominać te chwile i oglądać historyczne już wtedy zdjęcia z poczuciem głębokiej satysfakcji.