Pierwszy rok za nami

Firma CS Service rozpoczęła w tym momencie drugi, zapewne trudny rok swojego istnienia. Mimo całego zamieszania i problemów wynikających z epidemii koronawirusa mamy nadzieję, że szczęśliwie przetrwamy niełatwe czasy jakie właśnie nadchodzą. Jeśli transport ma funkcjonować, to firmy takie jak nasza są potrzebne.

Trudny czas przed nami

No i mieliśmy właśnie pierwsze urodziny, szkoda tylko że w takich okolicznościach. Oczywiście Prezes nie zapomniał o tej rocznicy - był tort i miłe dla ucha  podsumowania. Załoga tort spałaszowała ze smakiem, czego najlepszym dowodem jest pusta taca na obrazku poniżej, na później już nic nie zostało.

A na budowie najbardziej popularne słowa to…. oczywiście SPRZĄTANIE i POPRAWKI…  Zostało jeszcze kilka spraw do załatwienia, a potem formalny odbiór który potrwa przez cały kwiecień.

W galerii poniżej prezentujemy kilka dokumentalnych zdjęć - jak widać, pomieszczenia może jeszcze nie są do końca dopieszczone, ale wszystko zmierza ku dobremu. Co najważniejsze, zaplecze dla naszych mechaników jest już gotowe, jest gdzie się rozebrać – są szatnie czyste i brudne, jest też i gdzie zjeść.

W pomieszczeniach robimy kilka aranżacji ściennych, trochę ducha artystycznego się przyda pośród tego technicznego otoczenia. Dzisiaj też zamontowaliśmy przed wejściem tablicę powitalną, a więc... WITAMY w CS Service!

Właśnie "stuknął" nam pierwszy rok...

Oto jak to wyglądało - był oczywiście tort, ale też trwały cały czas prace wykończeniowe i porządki.

Oczywiście zdjęcia prezentowane w powyższej galerii są "klikalne" - po kliknięciu pokazują się większe w nowym oknie wraz z komentarzem.