UWAGA!

Stan pandemii koronawirusa trwający od już od paru tygodni, rosnąca ilość zachorowań w Polsce oraz aktualne regulacje prawne obowiązujące na terenie naszego kraju, wymagają również od nas podjęcia stosownych działań w zasadach funkcjonowania naszej firmy. Liczymy na zrozumienie ze strony naszych Klientów.

Komunikat

W związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu epidemicznego, uprzejmie informujemy, że od dnia 16.03.2020r. aż do odwołania, wstęp do Biura Obsługi Klientów Serwisu MAN, mają TYLKO pracownicy Spółki. Zgłoszenia naprawy pojazdów oraz zlecenia innych usług przyjmujemy TYLKO drogą  mailową  lub telefoniczną - zachęcamy do korzystania z formularzy kontaktowych dostępnych na naszej witrynie internetowej.

Niestety, ale nie zapewniamy pomieszczeń socjalnych kierowcom oczekującym na odbiór pojazdów. W związku z tym prosimy dyspozytorów lub właścicieli pojazdów o odbiór swoich pracowników z terenu serwisu własnym transportem.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia i prosimy o zrozumienie tej nadzwyczajnej sytuacji.
Z poważaniem

Zarząd Spółki CS Service w Sulechowie

Sulechów 15.03.2020r.

Zmiana godzin pracy firmy CS Service

W ZWIĄZKU Z WPROWADZONYM NA TERENIE KRAJU STANEM EPIDEMICZNYM, OD DNIA 23.03.2020r. DO ODWOLANIA, SERWIS MAN BĘDZIE CZYNNY W GODZINACH:
Pn. – Pt.   – 8.00 do 16.00
Sob. – 7.00 do 13.00