UWAGA - koronawirus!

Trwający wciąż stan pandemii koronawirusa w Polsce oraz aktualne regulacje prawne obowiązujące na terenie naszego kraju, wymagają od nas utrzymania podjętych już wcześniej działań w zasadach funkcjonowania naszej firmy. Liczymy na zrozumienie ze strony naszych Klientów.

Komunikat

Uprzejmie informujemy naszych Klientów, że  w celu poprawienia ich komfortu związanego z oczekiwaniem na naprawę pojazdu,  udostępniliśmy poczekalnię w naszym nowo oddanym serwisie.

Aktualnie obowiązująca procedura  związana z przyjęciem zlecenia i obsługą Klienta:

  • Klient zobowiązany jest do przebywania w pomieszczeniu Biura Obsługi Klienta w maseczce ochronnej zakrywającej usta i nos.
  • Przed rozpoczęciem procedury związanej z wystawieniem zlecenia na naprawę pojazdu zobowiązujemy on jest  do sterylizacji dłoni , półautomatyczny dozownik zamocowany jest na słupie przy wejściu.
  • Zobowiązujemy Klienta do zachowania 2 metrowego odstępu od osób obsługujących - nie przekraczania linii wyznaczonych na podłodze.
  • Po załatwieniu formalności zapraszamy do poczekalni gdzie można odpocząć, napić się kawy lub  herbaty, skorzystać z automatu z przekąskami, do dyspozycji Klientów jest również prasa.

Przypominamy, że zgłoszenia naprawy pojazdów oraz zlecenia innych usług przyjmujemy również drogą  mailową  lub telefoniczną - zachęcamy do korzystania z formularzy kontaktowych dostępnych na naszej witrynie internetowej.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia i prosimy o zrozumienie tej nadzwyczajnej sytuacji.
Z poważaniem

Zarząd Spółki CS Service w Sulechowie

Sulechów 22.06.2020r.

 

Zmiana godzin pracy firmy CS Service

W ZWIĄZKU Z WPROWADZONYM NA TERENIE KRAJU STANEM EPIDEMICZNYM, OD DNIA 23.03.2020r. DO ODWOLANIA, SERWIS MAN BĘDZIE CZYNNY W GODZINACH:
Pn. – Pt.   – 8.00 do 16.00
Sob. – 7.00 do 13.00